آموزش تتو میکروپیگمنتیشن

 

شاید شما هم از آرایش هر روزه صورت خود خسته شده باشید و به این فکر بیافتید که با داشتن آرایش دائم از تکرار، خستگی و حتی صرف زمان هر روزه برای این کار جلوگیری کنید.

میکروپگمنتیشن، پیشرفته‌ترین و جدیدترین متد در زمینه زیباسازی صورت می‌باشد که این امکان را به شما می‌دهد که آرایش کاملا طبیعی را بصورت همیشگی و دائمی روی صورت خود داشته باشید. واضح است اولین نکته‌ای که برای چنین کاری به ذهن می‌رسد، مراجعه به مراکز معتبر، اطمینان از کار متخصصین مربوطه و بهداشت وسایل مورد استفاده است.

 

میکروپیگمنتیشن چیست؟؟

میکروپیگمنتیشن روشی مبتنی بر اصول علمی و پزشکی با استفاده از دستگاههای استاندارد است. به عبارت دیگر، این کار فرایند کاشت رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست و بدون آسیب به بافت پوستی است.

آرایش و قرینه‌سازی ابرو در میکروپگمنتیشن به روش هاشور مویی است که به شکل رویش مو در ابرو کار می‌شود. کیفیت و بهداشت ارائه شده در این روش در مقایسه با تاتو که ابروها را غیر طبیعی نشان داده و از روش‌های غیرایمن به حساب می‌آید، بسیار بالاست. با پگمنت سازی ابروهایتان، نقص آن را برطرف نموده و بر زیبایی طبیعی چهره‌تان بیفزایید.

 

سالن زیبایی روشا اینستیو با مجوز رسمی اداره بهداشت و با همکاری متخصصین باتجربه و متبحّر، آماده ارائه خدمات در این زمینه می‌باشد. دوره آموزش میکرو پیگمنتیشن (آرایشگر دائم صورت) در کل صد و نود و دو ساعت می باشد که صد و سی و هفت ساعت آن به صورت عملی و پنجاه و پنج ساعت به صورت کتبی خواهد بود. مبلغ این دوره 1,856,000 تومان می باشد. قابل توجه متقاضیان محترم این دوره آموزشی، تتوی ایمن با مدرک فنی و حرفه ای و همچنین لوازم و مواد مصرفی رایگان خواهد بود.